Volná pracovní místa

Společnost TEDIKO, s.r.o. hledá pracovníky pro následující pozice na pracovišti Chomutov:

Technický pracovník NDT/specialista – pokročilé metody zkoušení materiálu UT a ET

Lokalita: Chomutov

Náplň práce: Nedestruktivní zkoušení materiálu různými metodami, speciální zaměření na zkoušení ultrazvukem a elektromagnetickými metodami, možnost práce se špičkovými světovými high-end přístroji a zařízeními, absolvování kurzů pro jednotlivé metody nedestruktivního zkoušení včetně certifikace, vytváření dokumentů, záznamů a zpráv, možnost práce s 3D tiskárnami, možnost se účastnit vývoje a výroby přípravků pomocí 3D tisku, pracovní cesty především v rozsahu Ústeckého kraje.

Požadujeme: Vzdělání v rozpětí od SO po VŠ nejlépe technického směru, schopnost se učit a samostatně pracovat, znalost základů 3D tisku vítána, stejně tak znalost anglického či případně německého jazyka, řidičský průkaz kategorie B.

Nabízíme:
  • Možnost vzdělávání v jednotlivých oborech s případným získáním certifikátu platného v EU.
  • Sociální benefity - pravidelný měsíční příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování a náhrady na pracovní cestě na horní hranici dané příslušnou Vyhláškou.
  • Navýšené příplatky za případnou přesčasovou práci ve srovnání se Zákoníkem práce.
  • Možnost úpravy pracovní doby.
  • Možnost parkování cca 500 m od centra Chomutova (náměstí 1. máje) zdarma na pozemku společnosti.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat emailem na info@tediko.cz nebo na telefonním čísle 474 652 161.